Sander zegt
YES eindelijk een grote maat van de Wera Joker steeksleutel.
Fijn en gaaf dat je toch nog redelijk vernieuwend kan zijn met dit nieuwe product, de kracht van Wera!Hoogwaardige, metrische dubbele steeksleutels van Wera: Alles wat een sleutel moet kunnen. En nog veel meer. Sneller, beter, mooier. Kortom: een echte Joker. De nieuwe generatie steek/ring-ratelsleutels. Voor zeskant-schroeven resp. moeren. Met vasthoudfunctie via metalen plaat in bek, om verlies van schroeven en moeren te reduceren. De verwisselbare metalen plaat in de bek houdt met extra harde tanden schroeven en moeren en verkleint het risico op wegglijden. De geïntegreerde eindaanslag voorkomt het wegglijden naar beneden van de schroefkop en maakt hoge draaimomenten mogelijk. De intelligente dubbele zeskant-geometrie zorgt voor een sluitende verbinding met schroef of moer en reduceert zo het risico op wegglijden. Dankzij de terughaalhoek van slechts 30° behoort het tijdrovende omkeren van de sleutel tijdens het schroeven tot het verleden. De speciale smeedvorm maakt overdracht hoge draaimomenten mogelijk en geeft het geheel een hoge buigstijfheid. Gemaakt van sterk chroom-molybdeen staal met nikkel-chroom coating voor een hoge bescherming tegen corrosie. Met "Take it easy"-Toolfinder: Kleurcodering op grootte.
• Met praktische vasthoudfunctie via metalen plaat in de bek
• Geen losraken door hoekaanslag
• De dubbelzeskantgeometrie verkleint de kans op losraken
• Terughaalhoek van slechts 30°
• Met "Take it easy" toolfinder: kleurcodering op maat
Met de Joker kun je voortaan bouten en (contra)moeren losdraaien en vastzetten in situaties waarin het gebruikelijke gereedschap faalt. De geïntegreerde eindaanslag en de zeer kleine terughaalhoek van slechts 30° met een dubbele zeskantmechaniek zorgt voor effectiever werken.
Toen Wera begon met het onderzoeken van steeksleutels hebben ze zich de volgende vragen gesteld: waarom moet een steeksleutel voortdurend gedraaid worden; waarom is deze schuin; waarom ben je voortdurend schroeven kwijt; waarom glijdt je weg en waarom raak je gewond aan je vingers?
Het opnieuw uitvinden van de steeksleutel heeft geresulteerd in een echte joker, die doorgaat waar andere steeksleutels stoppen.
Dubbele steeksleutel Joker
De Joker dubbele steeksleutel is bijzonder geschikt vorr het borgen van bout-/moerverbindingen.
VasthoudfunctieMet de houderfunctie van de Joker breng je moeren en bouten direct en probleemloos op hun plaats van bestemming. Daar kan de schroefdraad dan snel en gemakkelijk worden opgepakt. Het vallen en zoekraken van bouten en moeren kan zo effectief worden vermeden. Daarmee wordt veel tijd voor het zoeken naar gevallen onderdelen bespaard.
EindaanslagDe sleutel telkens weer opnieuw aanzetten, permanent nazetten, de kracht doseren om het gevaar voor letsel te vermijden? Dat is verleden tijd! Vandaag voorkomt de Joker met zijn eindaanslag dat de kop van de moer naar onderen afglijdt. Dat maakt het werk eenvoudiger. En: bij het sleutelen kan meer kracht worden aangewend.
Dubbele zeskant-geometrieDe slimme dubbele zeskant-geometrie van de Joker zorgt voor een vormsluitende verbinding met de bout of moer - dat zit. En de vervangende gehard metalen plaat in de opening van de Joker bijt zich met extreem harde punten in de boutkop. Beide eigenschappen voorkomen het vervelende afglijden, ook bij een groot draaimoment.
Kleine terughaalhoekIn plaats van 60° komt de Joker nu met een 30° terughaalhoek met dubbele zeskant-geometrie. Daarmee, en met zijn rechte kop, maakt de Joker nu het omdragen van de sleutel overbodig. Met de Joker kunt u voortaan bouten en (contra)moeren losdraaien en vastzetten in situaties waairn het gebruikelijke gereedschap faalt. De geïntegreerde eindaanslag en de zeer kleine terughaalhoek van slechts 30° met een dubbele zeskantmechaniek zorgt voor effectiever werken.
Wera "Take it easy" tool finder
"Take it easy" tool finder met kleurcodering op maat - voor het eenvoudig en snel vinden van het benodigde gereedschap. Formaatzoeksysteem in gereedschappen voor binnenzeskant-schroeven (stiftsleutels, Zyklop Bit-doppen), buitenzeskant-schroeven en moeren (Joker-steeksleutels, Zyklop-doppen en Zyklop-doppen met vasthoudfunctie) en TORX®-schroeven (stiftsleutels, Zyklop Bit-doppen).
Leveringsomvang:- Per stuk
Technische gegevens:
- Kleur: lichtroze / lichtgeel
- Sleutelmaat 1: 20 mm
- Buitenmaat 1 : 48 mm
- Sleutelmaat 2: 22 mm
- Buitenmaat 2: 51 mm
- Totale lengte: 260,5 mm