Incra CleanSweep MagnaLOCK Porter-Cable Guide Bushing Ring

Incra CleanSweep MagnaLOCK Porter-Cable Guide Bushing Ring

€ 16,96
€ 14,02 Excl. btw
  • iDEAL
  • SOFORT Banking
  • Giropay
  • Bancontact
  • Credit card
  • Banktransfer
  • PayPal

Op voorraad

Op werkdagen voor 15u besteld wordt dezelfde dag verzonden


  • Bel of mail voor echt advies
  • Betaal zoals jij wil
  • Gratis verzending vanaf € 250,-
  • 100 dagen bedenktijd
  • Gratis op te halen in Haarlem
Productinformatie

Sander zegt

Deze ring kan je als aanslag gebruiken.
Let op: de Guide bushing en lock ring zitten er niet bij geleverd.
Gebruik de kracht van uw stofafzuigsysteem om zaagsel af te zuigen waar het geproduceerd wordt, zelfs bij het frezen van patronen op je freestafel met geleidingsbussen!

Deze CleanSweep ring past op alle INCRA MagnaLock platen en liften die na 2006 geproduceerd zijn (zie compatibiliteit hieronder) met een 1-3/16" binnendiameter met daarin een verjongde uitsparing voor standaard Porter-Cable freesbussen.

De lasergesneden stalen ring is voorzien van strategische extra openingen om de neerwaartse luchtstroom drastisch te verhogen wanneer ze gebruikt worden in combinatie met een INCRA CleanSweep stofopvangkabinet en uw 4" (10 cm) stofzuigslang slang.

Porter-Cable geleidebussen en borgring niet inbegrepen.

Compatibiliteit:
Deze ringen passen ALLEEN vanaf 2006 - of een nieuwer INCRA freesplaat en liften die een 3-5/8" opening door de bodem van de plaat hebben. Deze ringen zijn NIET compatibel met grijze fenol MagnaLock freesplaten of eerste generatie gold INCRA Mast - R . Liften waarbij 3-1/2" opening door de bodem van de plaat hebben.

Leveringsomvang:
1x frees ring

Technische gegevens:


geen
Lees meer

Specificaties

Artikelcode: CSMLRGUIDE
EAN code: 751922313333
Type: Frezen
Gebruik: Geleiden

Review overzicht

0 van 0 beoordelingen

Schrijf een review

Deel uw ervaringen met andere klanten.

Reviews