Mafell Decoupeerzaagblad W1 CUnex 2 stuks, Hoge nauwkeurigheid

Mafell Decoupeerzaagblad W1 CUnex 2 stuks, Hoge nauwkeurigheid

€ 36,18 € 32,56
€ 26,91 Excl. btw
  • iDEAL
  • IDEAL in3 - betaal in 3 delen met 0% rente
  • Credit card
  • Bancontact
  • Giropay
  • PayPal
  • Banktransfer

Op voorraad

Op werkdagen voor 15u besteld wordt dezelfde dag verzonden


  • Bel of mail voor professioneel advies
  • Gratis op te halen in Haarlem
  • 100 dagen bedenktijd
  • Gratis verzending vanaf € 250,-*
  • (* indien normale afmeting of gewicht)
Productinformatie

Sander zegt

Briljant zaagblad!!!!!!!!!!!!!
Mafell heeft 2 bladen iets verspringend op elkaar geplakt en daarna heel schuin afgeslepen. Hierdoor heb je een mega stijf zaagblad die heel eenvoudig alle contouren kan volgen die je maar wil!!
Barbapapa's zagen!!!
Absoluut haaks zagen dat kan met dit blad! Retestrak langs een geleiderrail of uit de vrije hand de meest gekke bochten magen. Bij elke andere decoupeerzaag of zaagje knalt het stuk maar dit blijft maar gaan.

Het echt bizar wat je hiermee kan zagen, zo gemakkelijk en zulke bizarre contouren, wauw!
Helaas is ook de prijs wauw maar ze gaan ook heel lang mee en er is niks vergelijkbaars op de markt.
Ze passen alleen op de Mafell P1cc precisie decoupeerzaag.

Wat zegt Mafell:
Uniek precisie decoupeerzaagblad voor het zagen met een liniaal of uit de hand.
Het CUnex W1 zaagblad bestaat uit twee met elkaar verbonden enkele zaagbladen. Door zijn grote stabiliteit en wig vorm, zaagt hij de kleinste hoeken exact en haaks. De zijwaarts krachten vervormen het zaagblad niet.

Toepassingen:
Plaatmaterialen
Massief hout

Producteigenschappen:
- precies
- recht
- snel
- bochten
- liniaal
- longlife
- 90 graden hoek

Leveringsomvang:
- 2 stuks in handig opbergdoosje

Technische gegevens:

- Zaagblad dikte: 3 mm
- Lengte met zaagtanden: 75 mm
- Vertanding: 4 mm
- Zaagcapaciteit: <65 mm
Lees meer

Specificaties

Artikelcode: 093676
EAN code: 4032689172842
Type: Decoupeerzaagjes
Gebruik: Zagen
Eigenschappen: CUnex

Review overzicht

3 van 3 beoordelingen

4.67 van 5 sterren


67%

33%

0%

0%

0%


Schrijf een review

Deel uw ervaringen met andere klanten.

Reviews


May 31, 2020 19:28

-

Jammer dat ik geen foto kan toevoegen, want met deze zaagjes heb ik een hardhouten vlonder van 5 cm dik strak uitgezaagd. Zoals ze zeggen: "de zaag het werk laten doen" :) Toevallig heb ik ook de p1 machine, super combinatie :) Helaas brak er wel een van de nieuwe zaagjes en daar zijn ze dan wel wat duur voor, maar zolang ze heel blijven, zijn ze super!

January 25, 2014 00:00

-

Even een compliment voor Sander, Top Service van hem gehad> was zeer ontevreden met mijn oude decoupeerzaag. Ik heb het probleem uitgelegd en hij heeft mijn oude zaag gekocht en daarvoor een nieuwe van maffel gestuurd. Koop zeker bij deze man omdat hij zijn woorden na komt. Grt, Rien Verhoeve bouw en timmerbedrijf 's-Gravenzande ps deze mail is uit mijzelf geplaatst dus hij is ook niet verzonnen ter reclame !

July 18, 2012 00:00

-

Deze blaadjes zijn zo te gek...... ze zijn zo dik, zo stijf zo scherp en passen zo goed in de P1cc dat je hiermee alles aankan. Je gelooft niet dat zon dik zaagje zo makkelijk de bocht omgaat, maar het is echt waar.
Natuurlijk zijn ze duur maar als je netjes opbergt dan blijven ze echt heel lang scherp en kun je er heel mooi werk mee maken. Met mijn vorige groen zwarte machine en dure decoupeerzaagblaadjes kreeg ik geen sparing voor een spoelbak recht uitgezaagd.
Met cunex is het een cunexje, ik bedoel een eitje.... of is Cunex duits voor eitje?

Decoupeerzaagjes